درباره ما

11222
 شرکت آریان تک پلاست  عمده فعالیت این شرکت، طراحی قالب، ساخت و تولید لوازم پلاستیکی بوده که از سال 1380 تاکنون به صورت حرفه ای درعرصه تولید ظروف بسته بندی بادی وتزریقی پلاستیکی از حجم 10 سی سی تا 2 لیتر و همچنین قطعات تزریقی و بادی تا وزن یک کیلوگرم فعالیت می نماید. تولیدات ما دارای بالاترین سطح کیفیت بوده و والاترین دستاوردی است که ارائه داده و به آن اعتماد داریم و می توانیم به آنها افتخار کرده و خود را معرفی نمائیم. ما معتقدیم مشتریان، اساس کار ما هستند و تنها چیز با ارزشی که داریم توانایی خدمت به آنها است زیرا که ماهیت وجودی ما وابسته به حضور آنها است. ما در تمام معاملات خود صادق و وفادار بوده و به حوزه مشترک منافع خود و مشتریان می اندیشیم. 

این شرکت از سال 1375 در زمینه تولید انواع PLC (سیستم کنترل) جهت ماشین های تزریق پلاستیک و بادی با نام اتوماسیون صنعتی مگاکنترل فعالیت می نماید و موفق به کسب گواهی ثبت اختراع در زمینه مدار کنترل ماشینهای تزریق پلاستیک و بادی گردید. در سال های 1387 و 1389 در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست تهران و در سال 1388 در نمایشگاه اصفهان پلاست به عنوان غرفه دار حضور داشته است. از خصوصیات بارز PLC (سیستم کنترل) های این شرکت می توان به سرعت بالا، اپراتوری راحت، نصب آسان، قیمت مناسب و کیفیت بالا نسبت به دیگر محصولات مشابه اشاره نمود.
اعتقاد قلبی ما رسیدن به پائین ترین بهای تمام شده و ارائه نازل ترین قیمت فروش برای تولیدات خود و کسب حلال با در نظر گرفتن حاشیه سود عادلانه و منصفانه بوده چرا که ادامه راه مجموعه و سازمانمان را در گرو انجام رسالت خود و رسیدن به اهداف متعالیمان می دانیم. ما به جهانی شدن و حضور مستمر و سازنده در این عرصه می اندیشیم و معتقد به پیاده سازی سیستم ها و روش های مدیریت نوین و نو گرا در سازمان خود هستیم.


مدیر عامل
مرتضی مصفیارتباط با ما

آدرس : جاده آبعلی - منطقه صنعتی خرمدشت - بلوار اصلی - بین کوچه هشتم و نهم - پلاک 61

تلفن : 76211993

76211986

موبایل : 09122336954

درباره ما

 شرکت آریان تک پلاست - عمده فعالیت این شركت، طراحی قالب، ساخت و تولید لوازم پلاستیكی بوده که از سال 1380 تاکنون به صورت حرفه ای درعرصه تولید ظروف بسته بندی بادی و تزریقی پلاستیکی از حجم 10 سی سی تا 2 لیتر و همچنین قطعات تزریقی و بادی تا وزن ... ادامه مطلبطراحی کاتالوگ, طراحی لوگو, طراحی آرم تجاری, طراحی کارت ویزیت, پله برقی, لوله سیمانی, طراحی ست اداری, فیلمبرداری صنعتی, فیلمبرداری صنعتی, عکاسی صنعتی, تسمه بسته بندی, سود پرک, طراحی سایت, سختی گیر مغناطیسی, طراحی کاتالوگ حرفه ای, خدمات برش لیزر, خدمات برش لیزر, پروفیل آلومینیوم, بستنی, ایزوگام دولایه, ایزوگام پلیمری, ایزوگام bpp, ایزوگام bof, آنتی اسکالانت, برش لیزر فلزات, قیمت طراحی کاتالوگ, کمپرسور اسکرو, کمپرسور اسکرو,